O mne

K alternatívnej ceste riešenia problémov ma priviedlo sklamanie z našej klasickej medicíny. Dlho som sa pozastavovala nad tým, aký má význam riešiť prejavy ochorení (či už fyzických alebo psychických) bez toho, aby sa vyriešili príčiny ich vzniku. Následne som prišla na to, že naša medicína často príčinu ochorenia vyriešiť nevie. A to bol moment, kedy som sa rozhodla vstúpiť na cestu alternatívy.

Psychológia ma priťahovala už od mladosti, no zároveň som klasickú psychológiu zaradila na úroveň klasickej medicíny, pretože väčšinou ponúka v princípe rovnaké riešenia. Nadiktuje, čo má klient robiť na základe vyrieknutých príčin jeho problému. Tento prístup je však veľmi plytký, pretože psychike sa rozkázať nedá. Ak chceme problém skutočne vyriešiť, je potrebné ponoriť sa do jej hlbín a  postupne poupratovať. Preto som zvolila hlbinnú regresnú terapiu. Ide o jednu z najúčinnejších liečebných terapií vôbec. Regresná terapia je tak účinná, že mnohí klienti jej výsledky označujú ako zázračné.

Tak, ako by si mal klient intuitívne vybrať terapeuta, ja som si kedysi intuitívne vybrala kompletný odborný výcvik v Pelhřimove. Naplnil presne moje očakávania a poňala som ho ako ušitý na mieru. Hneď od prvej chvíle ako som začala s prácou terapeuta, sa v regresnej terapii cítim absolútne komfortne. Veľmi si cením dôveru mojich klientov. Je úžasné pomáhať klientom otvárať brány podvedomia a  viesť ich k poznaniu a pochopeniu vlastného života. Na mojej terapii môžete očakávať ľudský a trpezlivý prístup. A verím, že aj výsledky, ktoré očakávate.