Referencie

Vážení klienti,

veľmi si  vážim vašu dôveru a teším sa z každého vášho úspechu a posunu  v živote, pri ktorom vám regresná terapia pomohla. Zároveň vám ďakujem za vaše zverejnené hodnotenia a skúsenosti.

Jana(problém so sebadôverou)
Read More
Regresnú terapiu som podstúpila, aby som zvládla problém s mojou nízkou sebadôverou a pocitom prehnanej zodpovednosti. V práci som dennodenne zažívala stresy, všetko som niekoľkokrát kontrolovala a ešte doma som rozmýšľala nad tým, čo som urobila zle. Proces regresie bol pre mňa hlbokým zážitkom a výsledky predčili očakávania. Ako som prechádzala jednotlivými sedeniami, moje stresy a pocity stiesnenosti postupne mizli. Dnes sa konečne cítim „slobodne“, netrápia ma negatívne myšlienky o tom, čo som zas pokazila, prípadne čo zas pokazím. Konečne žijem s ľahkosťou, ktorú som doteraz nepoznala. Neopísateľný pocit... Ďakujem!
Petra(arachnofóbia)
Read More
Môj strach z pavúkov už po 2. terapii výrazne ustúpil. Pri pohľade na pavúka som zostávala úplne paralyzovaná. Postupne zisťujem, odkiaľ môj strach pochádza a som rada, že pri vstupe do akejkoľvek miestnosti nemusím vopred prežívať strach z toho, že tam nejakého pavúka uvidím a čo to so mnou urobí.
Julka(anorexia)
Read More
Prvá regresia bola pre mňa nenormálne silným zážitkom. Ešte niekoľko dní potom som ho spracovávala. Teším sa na ďalšiu. 🙂
Veronika(napätie v rodinných vzťahoch)
Read More
Bibka, ja sa od včera cítim tak dobre! Neviem, ako by som Ti poďakovala. Veľmi si vážim Tvoju pomoc.
Jarka(úzkosti)
Read More
Je veľmi príjemné mať pri sebe terapeutku, s ktorou sa pri prechádzaní minulých zážitkov cítite isto a bezpečne. Regreska sa pre mňa stala „návykovou“. Zistila som, že nie je potrebné trápiť sa problémami, ktoré sa dajú pri troche trpezlivosti úplne odstrániť.
Klaudia(vzťahové problémy)
Read More
Spočiatku som bola nervózna, ale príjemný hlas mojej terapeutky ma ukľudnil. Prekvapili ma moje silné emócie...... plač, smiech. Akoby som prežívala príbeh, kde som bola hlavnou postavou JA sama. Najlepšie ale bolo, že som si všetko pamätala a vedela sa spätne nad všetkým zamyslieť. Najviac ma však prekvapilo, že moje povahové rysy, boli v podstate rovnaké ako dnes. Verím, že po poslednej terapii sa môjho problému zbavím raz a navždy.
Juraj(zajakávanie)
Read More
Regresná terapia mi umožnila komunikovať s ľuďmi. Dlhé roky som mal obrovský problém so zajakávaním, ľudia mi nerozumeli, hanbil som sa, obmedzoval som kontakty. Musel som môjmu problému prispôsobiť aj výber zamestnania. Moje zajakávanie sa po 3. regreske výrazne zlepšilo, ľutujem iba, že som to neriešil skôr. Veľmi oceňujem ľudský prístup zo strany terapeutky.
Martina(sebaobviňovanie)
Read More
Regresnú terapiu som skúšala už v minulosti. Bola som však veľmi sklamaná z prístupu terapeuta, meno neuvediem, pravdupovediac si ho ani nepamätám. Ukončila som terapiu po prvom sedení. Na odporúčanie kamarátky som po dlhšom čase regresiu skúsila inde a napriek nízkym očakávaniam naozaj vidím výsledky. Bibiana je veľmi trpezlivá a jej chápavý prístup mi veľmi pomáha. Psychicky som na tom neporovnateľne lepšie. Ďakujem.
Mária(vzťahové problémy)
Read More
Vôbec som nevedela, čo je regresná terapia, na odporúčanie kamarátky som si o nej niečo naštudovala a vyskúšala som. Bolo to veľmi pôsobivé a už sa neviem dočkať ďalšieho sedenia, čo nové sa o sebe zase dozviem.
Previous
Next